BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13316015
nr 1331 6015
Ljusstakar
6 st, mässing, Gusum. Höjd: 8-27 cm
Kondition: skador, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:50:59
27/5 09:59:19
Mässing